ukr
Любашівка
03:30
Гербіцид МайсТер Пауер, (5 л)

Гербіцид МайсТер Пауер, (5 л)

865 грн  /літр
Желнов Вадим Анатольевич, менеджер по продажам
на Флагма з 28 березня 2017
Продам

Свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів.

Діюча речовина:
Форамсульфурон, 31,5 г/л
йодосульфурон, 1,0 г/л
тієнкарбазон-метил, 10 г/л
ципросульфамід (антидот), 15 г/л

Препаративна форма: Олійна дисперсіяМеханізм дії:

Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення аміно-кислот та поділ клітин у точках росту бур’янів, завдяки чому бур’яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою.
Властивості:
МайсТер® Пауер - післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами, в т. ч. з такими найбільш шкодочинними бур’янами, як березка польова та гірчак (види), контроль яких раніше потребував використання бакових сумішей.

МайсТер® Пауер - унікальний гербіцид, в якому за використання передових технологій поєдналися три високоефективні діючі речовини й антидот в одній інновативній формуляції.

Препарат окрім відмінних «спалювальних» властивостей щодо вегетативної маси бур’янів, також має ґрунтову дію (тієнкарбазон-метил), що запобігає проростанню останніх протягом усієї вегетації культури.

Застосування

Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бурянів: однорічних широколистих (2–6 листків), в т. ч. лобода біла — не пізніше 8 листків; однорічних злакових (від 1 листка до фази середини кущіння), за висоти багаторічних злакових 10–15 см, в т. ч. видів осотів — до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).

Оптимальний гербіцидний ефект досягається при застосуванні МайсТер® Пауер в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування МайсТер® Пауер до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ізоксадіфен-етилу у складі МайсТер® Пауер, але при застосуванні МайсТер® Пауер у фазу 8 листків кукурудзи та пізніше за стресових чи несприятливих погодно-кліматичних умов можливе виникнення фітотоксичності через зниження здатності культури до метаболізму діючих речовин гербіциду.

Оновлено: 11 грудня 2018, 20:41
    переглядів: 80
Схожі оголошення
810 грн /л ціна
Юг-Агросервис, ПП, Любашівка
Селективний гербіцид для захисту кукурудзи від однорічних та...
975 грн /банка 500 гр ціна
Юг-Агросервис, ПП, Любашівка
Грізний Експерт, вг   Гербіцид системної дії, спеціально призначений...
АВГ-8
Ціна не вказана
Сельхозмаш, ПП, Умань, 101 км
Призначений для внесення гербіцидів або добрив з одночасним загортанням...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×