Любашівка

Агрогумат гумат калия

Агрогумат гумат калия
Агрогумат гумат калия
Агрогумат гумат калия, фото 2
110 грн/літр
Желнов Вадим Анатольевич, менеджер по продажам
на Флагма з 28 березня 2017
Продам

Для високої продуктивності сільськогосподарських культур найбільше значення має своєчасне застосування гумат калію АгроГумат.
Срокі застосування гумат калію з мікроелементами АгроГумат встановлюють з урахуванням стану посівів, вмісту мінерального азоту в ґрунті і нітратів у листі.
Сістема листкових підживлень найбільш ефективна в комплексі з застосуванням гумат калію АгроГумат, азотовмісних добрив, гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів. Коефіцієнт дії гумат калію АгроГумат залежить від фази розвитку рослин в обробки.
Так, підгодівля в фазу кущіння впливає на щільність стеблостою, в фазу виходу в трубку - на число зерен в колосі, а у фазу колосіння - головним чином на масу 1000 зернин і вміст білка в зерні.
Максимальна ефективність листкового підживлення для зернових культур досягається шляхом поєднання гумат калію АгроГумат в кількості 0,4літра з 5кг карбаміду або 7 літрів КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки АгроГумат без додавання азотних добрив.
Максимальна ефективність листкового підживлення для соняшнику досягається шляхом поєднання мікродобрива АгроГумат в кількості 0,5 літра з 2кг карбаміду або 3 літри КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки АгроГумат без додавання азотних добрив.
Максимальна ефективність листкового підживлення для сої досягається шляхом поєднання препарату АгроГумат в кількості 0,5 літра з 2кг карбаміду або 3 літри КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки АгроГумат без додавання азотних добрив.
Максимальна ефективність листкового підживлення для ріпаку досягається шляхом поєднання гумат калію АгроГумат в кількості 0,5 літра з 5кг карбаміду або 7 літрів КАС на один гектар посівної площі при достатній волозі в грунті, а в умовах посухи застосовується тільки АгроГумат без додавання азотних добрив.
Таким чином, одним з основних прийомів управління формуванням структури високопродуктивного посіву злакових рослин є застосування гумат калію АгроГумат в поєднанні з азотними добривами.
Структура рослин і посіву в цілому формується послідовно, тому втрати на одному з етапів можуть бути частково заповнені поліпшеним доглядом на іншому.
Дана технологія забезпечує прибавку врожаю: - По зернових культурах - від 3 ц / га в умовах посухи до + 10ц / га. в умовах достатньої вологи - По кукурудзі - від 3 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи - По ріпаку - від 2 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи - По соняшнику - від 2 ц / га в умовах посухи до + 5 ц / га. в умовах достатньої вологи

  переглядів: 82
Оновлено: 6 вересня 2018, 12:24
Схожі оголошення

Реклама
1 €/т ціна  1 €/т оптом
Леонардитдля производства удобрений: • Гумат натрия • Гумат...
Энергетическая..., ТОВ, Ватутіне, 144 км
1 €/т ціна  від 1 €/т оптом
... для производства удобрений: • Гумат натрия • Гумат...
Энергетическая..., ТОВ, Ватутіне, 144 км
50 грн/л ціна  від 35 грн/л оптом
Комплексное органо-минеральное удобрение Гумат Калия Натрия ...
Айрис, ТОВ, Одеса, 155 км
30 грн/л ціна  20-30 грн/л оптом
... кислот. Так как гумат калия является микробиологическим ......
Хоменко О.Н., ФОП, Одеса, 155 км
60 грн/л ціна  від 55 грн/л оптом
... комплексы входящие в состав гумата калия/натрия торфяного...
ПлантАгро, ПП, Одеса, 155 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×