Любашевка

Озимый ячмень Лестер

Озимый ячмень Лестер
Озимый ячмень Лестер
Розница: 3 800 грн/тонна
Оптом: 3 700-3 600 грн/тонна
Авдулов Дмитрий Валерьевич, менеджер
на Флагма с 25 июля 2011
Продам

Лестер
Оригінатор «Селген», Чехія
Ранньостиглий період вегетації складав 256-268 днів шестирядний сорт озимого ячменю, придатний для вирощування в усіх кліматичних зонах. Дуже добре підходить для посівів в південних регіонах. Сорт характеризується дуже доброю морозостійкістю. В Україні сорт показав високу врожайність в усіх трьох зонах випробувань особливо в степовій зоні, де Лестер випередила стандартні сорти майже на 25%.
Має добру стійкість до стеблових хвороб та фузаріозу колоса.
Рослини середньої висоти – 70-80 см, стебло витончене тому необхідне застосування морфорегуляторів росту для зміцнення стебла та покращення якості зерна.
Сорт Лестер пластичний до строків посіву Норма висіву 3,0 – 4,0 млн. схожих насінин на гектар. При пізніх термінах висіву норму слід збільшити. Висів розпочинається з середини вересня, граничні терміни посіву до кінця жовтня і може висіватися в кінці ранніх в середні і на початку пізніх строків. В оптимальні строки норма висіву в умовах Полісся і Західного Лісостепу 3,3 – 3,5 млн шт. схожих насінин/га для досягнення густоти 500-550 продуктивних колосів на м². Це сорт комбінованого типу з підвищеною кущистістю, тому використання завищених норм висіву є недопустимим. В умовах Степової зони норма можна знизити до 3,0 – 3,2 млн шт. схожих насінин/га. На легких грунтах слід дотримуватись дещо меншої густоти 500-550 продуктивних колосів на м², і таким чином сіяти з меншою нормою висіву. Вирішальний фактор врожайності озимого ячменю – це розвиток восени.
При належній агротехніці сорт придатний для вирощування на легких грунтах.
Фосфорне і калійне удобрення проводять по виносу або за даними агрохімічного аналізу. Винос фосфору, калію на 1 т стиглого зерна відповідно 7,7 кг P₂O₅, 5,0 кг К₂О.
При розрахунку необхідно враховувати наявність вологи в грунті, характерну для даної зони і грунту нітрифікацію азоту в грунті і залишок після попередника. Сорт Лестер має високу стійкість проти хвороб листя та колоса, таким чином достатньо одноразової профілактичної обробки проти хвороб листя до появи прапорцевого листка або раніше в залежності від умов, що склалися навесні. Краще надати перевагу препарату з доброю дією проти сітчастої плямистості.

  просмотров: 795
Обновлено: 7 сентября 2017, 23:17
Похожие объявления

Реклама
7 300 грн/т цена  7 200-6 570 грн/т оптом
... . Зерно велике, як для озимого ячменю , жовте, видовженої форми....
Агро-Ритм, ООО, Любашевка
6 200 грн/т цена
Ячмінь озимий - дворучка Господарські та біологічні ...
Агро-Ритм, ООО, Любашевка
6 200 грн/т цена  6 200-6 266 грн/т оптом
Ячмінь 1 репродукції Снігова Королева ... Достойний Новинка...
НПП Агро-Ритм, ООО, Любашевка
3 800 грн/т цена  3 700-3 600 грн/т оптом
ДЕВ’ЯТИЙ ВАЛ ячмінь звичайний (озимий) (Hordeum vulgare...
НВП Агро-Ритм, ООО, Любашевка
8 300 грн/т цена  8 200-7 470 грн/т оптом
... . Зерно велике, як для озимого ячменю , жовте, видовженої форми....
Агро-Ритм, ООО, Любашевка

Реклама
×
×
Флагма* Сайты 52 страны
×
×
×