rus
Любашевка
14:20
Фунгіцид Захист ЗП Укравіт

Фунгіцид Захист ЗП Укравіт

352 грн  /килограмм
Желнов Вадим Анатольевич, менеджер по продажам
на Флагма с 28 марта 2017
Продам

Фунгіцид - Захист, ЗП
Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур та винограду від комплексу хвороб.

має лікувальну та антиспоруляційну дії;
пригнічує активні постінфекційні стадії розвитку грибів, запобігає спороутворенню;
забезпечує захист необроблених частин рослин та нового приросту;
проявляє тривалу захисну дію;
мінімальні ризики виникнення резистентності (стійкості) у патогенів.
Діюча речовина. Цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг.

Препаративна форма. Порошок, що змочується.

Хімічна група. Комбінована (алкінпохідні сечовини + похідні феніламідів).

Сумісність. Сумісний з іншими засобами захисту рослин та рідкими добривами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.

Механізм дії. Трансламінарна та локально-системна дія. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату. Цимоксаніл проникає через листя, перерозподіляється в тканинах рослин у всі його клітини (трансламінарна дія). Він має лікувальну та антиспоруляційну дії, зупиняє процес обміну речовин гриба, сповільнює та припиняє життєві процеси, що проходять у клітинах. Цимоксаніл знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1-2 дні після зараження. Металаксил є системним фунгіцидом захисної, лікувальної та викорінювальної дії. Він пригнічує активні постінфекційні стадії розвитку грибів, попереджує спороутворення і забезпечує захист необроблених частин рослин та нового приросту.

Соняшник 0,5-0,8 кг/га, при появі перших ознаків хвороб сіра та біла гнилі, альтернаріоз, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис, або в період вегетаці для профілактики. Срок очікування до збору урожаю 30 днів

Томати 0,75-2,0 кг/га Фітофтороз та інші плямості. Обприскування в періодвегетації кульури. Срок очікування до збору урожаю 14 днів.

картопля 0,75-2,0* Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз. Обприскування в періодвегетації кульури. Срок очікування до збору урожаю 14 днів.

виноград 0,6-1,0 кг/га Сіра гниль, мілдью Обприскування в періодвегетації кульури. Срок очікування до збору урожаю 14 днів.

* До відома споживача: При однократному застосуванні

Максимальна кількість обробок— 3.

Обновлено: 24 января 2019, 09:25
просмотров: 49
×
×
×
×
×